Podczas najbliższego weekendu odbędzie się gala KSW 71. Każdy typer tej imprezy będzie mógł liczyć na ekstra kasę, bo pula nagród w promocji „Ekspert +” wynosi 20 000 PLN.

Bukmacher Fortuna nagradza typerów KSW 71. Pula nagród 20 000 PLN

Bukmacher Fortuna nagradza typerów KSW 71. Pula nagród 20 000 PLN

Warto jest powiedzieć, że podczas najbliższej gali KSW będzie mogli obserwować debiut Artura Szpilki, który zmierzy się z Radczenko. Poza tym przed nami takie rywalizacje, jak m.in. Różalski vs Ziemmerman, Mańkowski vs Torres, czy też Ziółkowski vs Rajewski.

Natomiast legalny bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom limitowaną akcję promocyjną „Ekspert +” z łączną pulą nagród 20 000 PLN, która jest aktywna do 18 czerwca do godziny 19:00.

Bonusy na KSW 71

Bukmacher eFortuna online wymaga od graczy w promocji „Ekspert +” zagrania kuponu AKO za minimum 5 PLN, na którym to muszą znajdować się wyłącznie następujące starcie z KSW 71:

  • Doussis – Dzwoniarek
  • Desmae – Sowiński
  • Stawowy – Martinek
  • Wikłacz – Santos
  • Szymański – Mircea
  • Szpilka – Radczenko
  • Mańkowski – Torres
  • Różalski – Zimmerman
  • Ziółkowski – Rajewski
Darmowy bonus 140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Na każde z powyższych potyczek każdy starć musi oddać typy w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie, które obowiązkowo muszą być z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują powyższe potyczki będą mogli liczyć na kolejne środki. Bowiem oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe środki, a dokładnie typerzy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Kod promocyjny w Fortunie 2022:

Limitowaną akcję promocyjną każdemu typerowi oferuje bukmacher eFortuna na sam start. Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN za rejestrację i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 600 PLN. A nie można zapominać, że po dokonaniu drugiego depozytu typer otrzyma kolejną premię nawet do 2100 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 100 PLN od bukmachera STS na French Open
Następny artykułGwarantowane bonusy na sporty wirtualne w STS
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE