Najwyższy Cashback z wszystkich bukmacherów w Polsce oferuje BetClic. Już na sam start gracz otrzymuje zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 złotych. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „KOD550”.

nowy bonus w betclic polska

550 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic

Ta akcja powitalna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic Polska.

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z tej formy bonusu nie muszą nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać. Jedynie trzeba otworzyć konto na stronie bukmachera www.BetClic.pl.

Rejestracja konta w żadnym wypadku nie zajmie nikomu większych trudności, a poza tym nie zajmie dużo czasu, ponieważ trzeba podać tam jedynie swoje podstawowe dane osobowe.

Kod bonusy za darmo u bukmachera BetClic

Należy jednak mieć na uwadze, że chcąc dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta.

Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Pozostaje graczowi już dokonanie depozytu i zagranie pierwszego kuponu, który to jest objęty Cashbackiem.

Gracz sam wybiera sobie typy będące na kuponie i rodzaj zakładu, czy będzie to pojedynczy czy wielozdarzeniowy.

Cała wygrana kwota znajdzie się na koncie gracza pod warunkiem, że jego zakład okazał się wygrany. W przypadku przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, a maksymalnie może ona wynieść nawet 550 złotych.

BetClic w Polsce online

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic Polska oferuje szereg ciekawych promocji jak i zresztą bonusów dla graczy. Dodatkowo dostępna jest TV BetClic, w której to legalni i bez żadnych opłat można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za obstawienie meczy od bukmachera STS.
Następny artykułPromocja z pulą nagród 35 000 złotych na Premier League od BetClic.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE