Ofertę limitowaną graczom przygotował legalny bukmacher w Polsce Betclic. Wystarczy, że gracz wpisze specjalne hasło promocyjne „KOD50” w formularzu rejestracyjnym, aby mógł liczyć na Cashback z esportu. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot stawki do 50 PLN.

E-Sport bonus do 50 PLN dla każdego

E-Sport bonus do 50 PLN dla każdego

Jak dobrze wiadomo zdecydowana większość lig obecnie ma swoje rozgrywki zawieszone. Trwają aktualnie spotkania, m.in. w Turcji, Rosjii oraz Argetynie. To wszystko sprawia, że większość typerom zaczyna stawiać e-sport. I śmiało można powiedzieć, ze właśnie ta dyscyplina przeżywa prawdziwy boom.

W dodatku bukmacher Betclic jako pierwszy wyszedł z ofertą promocyjną na E-sport. Każdy nowy gracz może na stronie www.BetClic.pl odebrać ofertę limitową na E-sport do 50 PLN w formie bonusu powitalnego.

Kod promocyjny na E-sport w BetClic

Warunki tej promocji są bardzo proste i co za tym idzie nie sprawią każdemu graczowi zbyt wiele problemów. Pierwsza czynność jaką trzeba zrobić jest to wejście na stronę www.BetClic.pl i uzupełnienie formularzu rejestracyjnego. Istotną sprawą jest to, ze trzeba koniecznie tam wpisać kod promocyjny „KOD50”

Następnie trzeba zagrać już kupon z E-sportu. Kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, które to w dodatku mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot całej stawki za jaką został zawarty zakład, który to może wynieść maksymalnie nawet 50 PLN. Natomiast, jak zagrany kupon będzie wygrany to cała wartość znajdzie się na koncie gracza.

CS:GO ESL Pro League bonus dla każdego:

Nie można zapominać, że jest to oferta limitowa. Skorzystać z niej mogą wyłącznie CI użytkownicy, którzy dokonają depozytu na konto za minimum 10 PLN i zagrają za taką kwotę zakład w Betclic Polska. To sprawi, że wówczas będą mogli skorzystać ze wspomnianego wyżej bonusu.

Istotną sprawą jest to, ze w dalszym ciągu punkty stacjonarne STS, Fortuna i nie tylko są obecnie zamknięte. To wszystko sprawia, ze obecna jedyna możliwość obstawienia meczy w naszym kraju jest w internecie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!
Następny artykułTypuj wirtualne sporty oraz Betgames i wygrywaj nagrody u bukmachera STS.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE