Bukmacher BetClic do 1 września przeprowadza promocję, w której to przyznaje za każdy kupon z tenisa bonus 10% stawki. Łącznie można otrzymać nawet 500 PLN.

US OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

US OPEN bonus do 500 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetClic

Ta akcja skserowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 1 września. Chcąc wziąć w niej odział należy się zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej akcji bukmacher dopuszcza kupony SOLO oraz AKO, na którym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z tenisa. Zdarzenia na kuponie mogą pochodzić jedynie z oferty LIVE.

Wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone do 1 września do godz. 23:59.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka za jaką gracz może zagrać kupon jest dowolna.

Bukmacher Betclic wyklucza z tej akcji wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe, zagrane za środki bonusowe, mające takie same zdarzenia oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

Bukmacher w ramach tej akcji przyznaje bonus 10% stawki za jaką gracz zagrał kupon. Jednak należy pamiętać, że w promocji biorą udział wszystkie kupony w ramach rozliczone do 1 września do godz. 23:59. Na koniec bukmacher dokonuje sumowania stawki i przyznaje bonus, który znajdzie się na koncie gracza w dniu 2 września.

Cashback do 500 PLN u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom darmowy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas zakładania konta, w zamian bukmacher aktywuje Cashback.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli bukmacher dokona zwrotu stawki za jaki został zagrany kupon. Maksymalnie na konto gracza trafić może zwrot o wartości 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski bonus 40 PLN za trafione kupony od BetClic
Następny artykułDarmowy bonus 50 PLN od BetClic
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE