Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Gracze w zamian za obstawienie Esportu mogą otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

40 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Największy atut Esportu na przestrzeni ostatnich tygodni jest taki, że zdarzenia w tej dyscyplinie trwają bez najmniejszej przerwy i zgodnie z terminarzem. To sprawiło, że znaczna cześć typerów zaczęła obstawiać zdarzenia z tej dyscypliny.

Bukmacher Betclic natomiast nagradza swoich typerów za obstawienie meczy w promocji „Misja Esport”. Typerzy, którzy do 12 maja do godz. 23:59 trafią co najmniej dwa zakłady oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkową premię o wartości 40 PLN.

Pamiętaj! Jak chcesz skorzystać z tej oferty obowiązkowo musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można w bardzo prosty sposób. A mianowicie zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl. Drugi krok jest to kliknięcie w przycisk „Dołącz”, które znajduje się w zakładce tej oferty.

Esport bonus dla typerów.

Gracz, który spełnił powyższy warunek może już obstawiać zakłady. W czasie trwania promocji „Misja esport” bukmacher Betclic Polska dopuszcza wyłącznie kupony AKO, na których koniecznie muszą znajdować się minimum dwa typy, kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 2.00.

Na zakładach promocyjnym trzeba mieć na uwadze, że mogą znajdować się wyłącznie typy z Esportu. Warto mieć na uwadze, że mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

Gracze na pewno mają z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach dojdzie chociażby do rywalizacji rozgrywkach: ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka minimalna każdego zakładu to 20 PLN, zaś z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki promocyjne.

Gracz otrzyma bonus o wartości 40 PLN pod warunkiem, że minimum dwa kupony zawarte przez gracze spełniają powyższe warunki i zostały przy okazji rozliczone, jako wygrane.

Betclic kod promocyjny 2020. Bonus 550 zł na start.

Bukmacher Betclic online PL oferuje każdemu graczowi już na sam początek bonus do 550 PLN w formie zakładu bez najmniejszego ryzyka. Ten bonus będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże, że faworyci Cię zawiedli to nie stracisz swojej gotówki. Bowiem otrzyma zwrot w wysokości całej stawki, aż do 550 PLN.

W dodatku to nie wszystko co tej operator posiada w swojej ofercie, ponieważ w ramach akcji „Betclic liga” wszyscy gracze mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy. Dodatkowo dostępna jest Betclic TV, a znajdują się tam darmowe wydarzenia do oglądania na żywo i to bez żadnych opłat i limitów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja „Multi+” w Betclic Polska. Większe wygrane dla graczy.
Następny artykułBonus 100% za wpłatę od eFortuny. Extra gotówka dla graczy.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE