Nowość u bukmachera STS jest to Betgames. Użytkownicy legalnie i to za prawdziwą gotówkę mogą grać chociażby w pokera. Wspomniany operator natomiast przez najbliższe dni oferuje specjalną ofertą, w której to użytkownicy oprócz wgranej gotówki mogą otrzymać dodatkowe środki.

Bonus dla grczy na pokera online w STS. Premia do 50 PLN

Bonus dla grczy na pokera online w STS. Premia do 50 PLN

Śmiało można powiedzieć, że usługa Betgames cieszy się bardzo dużą popularnością u bukmachera STS. Tym bardziej, że można grać legalnie w tak popularną grę, jak Poker.

W związku z tym bukmacher STS postanowił nagradzać sowich typerów w akcji „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie”. Użytkownik, który chce z niej skorzystać obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a dostępna jest ona do 19 lipca do godz. 23:59.

Poker online w Polsce. Gdzie grać?

W ramach wspomnianej już oferty promocyjnej, czyli „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie” kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, na których obowiązkowo musi być typ z Betgames, a jego kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.00.

Śmiało trzeba powiedzieć, że jest co obstawiać, ponieważ w usłudze Betgames dostępne są przecież takie gry, jak poker, wojna i bakarat.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Na koniec promocji bukmacher STS dokona zsumowania kwoty łącznej kuponów, które zostały rozliczone, jako wygrane i następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Kwota wygranych zakładów wyniosła 450 PLN. Wówczas gracz otrzyma premię o wartości 45 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalna wartość, jaka znajdzie się na koncie użytkownika może wynieść 50 PLN. Poza tym warto jest mieć a uwadze, że każdy gracz ma prawo otrzymać jeden bonus.

Kod promocyjny w STS 2020:

Wszyscy użytkownicy, którzy wpiszą specjalny kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji pakietu powitalnego. I jednocześnie będą mogli liczyć na takie bonusy jak:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia za dokonany pierwszy depozytu do 1200 PLN

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora co tydzień mogą liczyć na darmowe bonusy za obstawienie meczy. Bowiem bukmacher STS dzieli pomiędzy graczami pule nagród o wartości 35 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane u bukmachera eFortuna o 14%
Następny artykułFortuna nowy kod promocyjny na bonus 2230 PLN
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE