W związku z tym, że na boiska wraca niemiecka Bundesliga bukmacher eFortuna przygotował wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną: „Wracamy i gramy!”. Wystarcz dokonać wpłaty na swoje konto, aby w zamian otrzymać darmowe środki.

40 PLN dla wszystkich graczy

40 PLN dla wszystkich graczy

Nie da się ukryć, że każdy kibic piłki nożnej czeka na powrót jednej z czołowych lig europejskich, czy niemieckiej Bundesligi. Pierwsze mecze czekają nas już w sobotę 16 maja.

Na tą okazję bukmacher eFortuna przyznaje darmowe środki graczom za dokonanie wpłaty. Z akcji „Wracamy i gramy” może skorzystać każdy użytkownik, który posiada konto u tego operatora. W dodatku nigdzie nie trzeba swojego udziału zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonus za depozyt dla wszystkich graczy.

Promocja objęta jest wyłącznie pierwsza wpłata dokonana przez graczy w dniach od 15 do 17 maja do godz. 23:59. Wystarczy dokonać depozytu o wartości 40 PLN, aby w zamian otrzymać extra bonus o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus zajdzie się na koncie gracza najpóźniej do 24 godzin od momenty zaksięgowania wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus bez depozytu w eFortunie

Nie da się ukryć, że ciekawy dosyć ciekaw pakiet powitalny swoim graczom posiada bukmacher Fortuna online. Wszyscy użytkownicy już na początek mogą otrzymać bonus o wartości 1135 PLN.

Pierwsza premia znajdzie się za dokonanie rejestrację. Wówczas na konto typera trafi 20 PN. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonać wpłaty, aby otrzymać te środki.

Natomiast gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości wpłaty, aż do 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.

Wyżej wymienione bonus będą aktywne graczom wyłącznie w momencie, gdy wpiszą oni specjalne hasło promocyjne –>> BETONINE w formularzu rejestracyjnym. Później już takiej możliwości nie będą posiadali.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic i Misja: Esport – bonus 40 PLN dla fanów obstawiania pojedynków w grach komputerowych.
Następny artykułPiłkarski Jackpot od Betclic! Pula nagród 30 000 PLN.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE