Już w najbliższa sobotę, tj. 10 października czeka nas bardzo ciekawe wydarzenie w mieszanych sztukach walki. A mianowicie odbędzie się gala KSW 55. Z tej okazji bukmacher eFortuna przygotował promocję, w której to przyznaje bonus za przegrany zakład.

Pewne 30 PLN dla graczy na KSW 55

Pewne 30 PLN dla graczy na KSW 55

Trzeba powiedzieć, że ciekawych walk na pewno nie zabraknie, jak to ma miejsce podczas walk w KSW. Przed nami przecież takie potyczki, jak m.in.
Askham vs Khalidov, Materla vs Ilic, Stasiak vs Surdyn.

Na tą okazję bukmacher eFortuna online oferuje graczom specjalną promocję „Bezpiecznik na KSW 55”, w ramach której za przegrany zakład typer może liczyć bonus. Wspomniana oferta dostępna jest graczom w dniu 10 października.

Bonus dla typerów KSW 55:

Warunki oferty promocyjnej „Bezpiecznik na KSW 55” są bardzo proste. Wystarczy w dniu trwania tej akcji zagrać kupon za minimum 60 PLN, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ z gali KSW 55 z oferty przedmeczowej.

Dodać jest warto, że na kuponie mogą znajdować się inne zdarzenia, ale muszą one zostać rozliczone do 12 października do godz. 09:00.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Twój zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota trafi na konto. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma bonus o wartości 30 PLN.

Kod bonusowy w eFortunie:

Bukmacher eFortuna oferuje swoim nowym graczom ciekawy pakiet powitalny. Chcąc z niego skorzystać koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas typer za założenie konta otrzyma 20 PLN bez wpłaty własnej, premię równowartości depozytu do 2000 PLN, a także będzie mógł liczyć na premię do 210 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewna gotówka dla graczy za obstawienie meczy od STS
Następny artykułPewne 100 PLN od bukmachera STS na mecz Barcelona – Real Madryt
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE