Sezon tenisowy coraz bardziej się rozkręca. I tym samym coraz więcej turniejów jest rozgrywanych. Natomiast bukmacher Betclic zmniejsza przegrane wszystkim typerom i to za każdy kupon! Każdy z użytkowników może liczyć nawet na bonus o wartości 100 PLN.

Betclic zwraca podatek za typowanie meczy z tenisa

Betclic zwraca podatek za typowanie meczy z tenisa

Obecnie dobiega końca największy turniej wielkoszlemowy Australian Open, gdzie to spore szanse na grę w finale ma Igą Świątek. Poza tym rozgrywane jest kilka innych turniejów o mniejszej randze.

Natomiast bukmacher Betclic zmniejsza przegrane wszystkim użytkownikom w promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”, która jest aktywna wyłącznie w dniach od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie tenisa

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to muszą znajdować się same mecze z tenisa.

Mogą pochodzić one z dowolnego turnieju i to w dodatku zarówno z oferty przedmeczowej, jak i na żywo. Lecz trzeba pamiętać, że kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie

Jeśli zakład okazał się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot podatku. I to nawet za kilka kuponów, ale łączna kwota nie może być mniejsza niż 100 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w Betclic?

Zakłady bukmacherskie Betclic PL online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocją na sam start w postaci bezpiecznego pierwszego zakładu, aż do 550 PLN.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny —>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka. A warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher eWinner: Typuj bez podatku i wygrywaj więcej
Następny artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 40 000 PLN
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE