Specjalną akcję promocyjną oferuje bukmacher STS z okazji spotkań kwalifikujących do europejskich pucharów. Na konto każdego użytkownika można otrzymać nawet 100 PLN.

Bonus 50% za depozyt w STS do 100 PLN

Bonus 50% za depozyt w STS do 100 PLN

Trzeba powiedzieć, że ciekawych spotkań w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, ponieważ czekają nas takie rywalizacje, jak m.in. Rangers – PSV, Dynamo Kijów – Benfica, Raków Częstochowa – Slavia Praga, czy też Lech Poznań – Dudelange.

A z tej okazji każdy z graczy ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Bonus od wpłaty do 100 PLN”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 16 do 18 sierpnia do godziny 23:59.

Typer, który chce skorzystać z wspomnianej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed dokonaniem depozytu.

Gwarantowane 100 PLN w STS na eliminacje

Chcąc liczyć na pewne 100 PLN od bukmachera STS wystarczy spełnić proste warunki. A mianowicie dokonać wpłaty na swoje konto w wysokości nie mniejszej niż 50 PLN.

Darmowy bonus 140 PLN bez ryzyka od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu tego warunku bukmacher STS przyzna premię o wartości 50% dokonanej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Bukmacher STS online na sam start oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można otrzyma extra środki o łącznej wartości nawet 1640 PLN!

Warto jest dodać, że każda z trzech pierwszych wpłat jest objęta promocją nawet do 1500 PLN. Poza tym pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

To sprawia, że powyższe bonusy należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że cały proces założenia konta zajmie zaledwie kilka chwil i nie sprawi nikomu żadnego problemu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCodzienne bonusy za typowanie żużla w eWinner do 100 PLN dla typerów
Następny artykułFortuna rozdaje bonusy za obstawienie meczu. Pula nagród 20 000 PLN
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE