Najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy wprowadza bukmacher STS. Za rejestrację konta i pierwszy depozyt można otrzymać nawet 1200 PLN bonusu.

Promocja na start u bukmachera STS

Promocja na start u bukmachera STS

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera STS.

Warunki tej promocji są bardzo proste i przejrzyste. Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta na stronie internetowej bukmachera STS. Ten proces jest bardzo prosty, a poza tym niezywkle przejrzysty. To wszystko sprawi, że nie zajmie graczowi zbyt dużo czasu.

Po spełnieniu tego warunki należy wykonać pierwszej wpłaty, a operator z okazji swojej najnowszej promocji przyzna jej równowartość. Mówiąc dokładnie przy wpłacie w kwocie 800 PLN, druga tama sama kwota pojawi się na koncie typera. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Bukmacher przyzna bonus automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Dzięki czemu nie będzie trzeba w żaden sposób odblokowywać bonus.

Lecz promocja dotyczy tylko pierwszej wpłaty.

Oferta na start bukmachera STS!

Warto wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. W zamian bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Niewątpliwie oferta bukmachera STS zarówno przedmeczowa jak i na żywo jest bardzo bogata, gdzie to każdy gracz powinien znaleźć swoją dyscyplinę.

Poza tym gracze, którzy posiadają konto u tego operatora w pełni legalnie i za darmo mogą korzystać z TV STS, gdzie to można obejrzeć wydarzenia sportowe online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułBukmacher Forbet mniejsza przegrane u bukmacher – 7 lipca
Następny artykułEuropejskie puchary promocja u bukmachera Forbet
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE