W związku ze spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 legalny bukmacher LvBet przygotował promocję swoim graczom, w której to zwiększa depozyt o 50%. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 500 PLN.

LvBet promocje 2019

LvBet promocje 2019

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 19 listopada do godzin 23:59. Warto jest wiedzieć, ze swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Akcja „Bonus do 400 PLN czeka” polega na dokonaniu depozytu, a w zamian bukmacher LvBet przyznaje darmowe środki. Minimalna kwota jaka bierze udział w promocji to 25 PLN. Maksymalnie można natomiast otrzymać nawet 400 PLN.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Chcąc cieszyć się z darmowych środków należy podczas wykonaniu depozytu zaznaczyć opcję „Bonus do 400 PLN czeka”. To sprawi, że automatycznie wykonany depozyt jest brany pod uwagę w tej akcji. W zamian bukmacher LvBet przyzna bonus 2% wpłaty z „mnożnikiem kursu całkowitego x25”.

Gracz, który chce zagrać za środki bonusowe musi zawrzeć kupon AKO:

  • będą na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego typu musi wynieść minimum 1.25
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.50

Po spełnieniu tych warunków na dole kuponu pojawi się opcją z „mnożnikiem kursu całkowitego x25” należy ją zaznaczyć. To sprawi, ze zagrany kupon automatycznie objęty jest promocją.

Darmowy bonus na start u bukmachera LvBet

Polski bukmacher LvBet oferuje swoim graczom najnowszy bonus powitalny, gdzie to na start można otrzymać już chociażby freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania depozytu.

Poza tym pierwsza wpłata u bukmachera LvBet jest objęta promocją. Wspomniany operator przyznaje równowartość depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji tego pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher LvBet dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u legalnego bukmachera TOTALBet. Bonus do 5000 PLN na start!
Następny artykułSkoki narciarskie w Wiśle. Fortuna -darmowy voucher
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE