Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim aktywnym graczom. Wystarczy obstawiać mecze, a w ramach akcji „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” wszyscy użytkownicy mogą otrzymać darmowe środki.

Bonus za typowanie piłki nożnej

Bonus w STS za typowanie piłki nożnej

Wraz z powrotem rozgrywek angielskiej Premier League i włoskiej Serie A, legalny bukmacher STS przygotował limitowaną ofertę promocyjną graczom – „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”, w której gracze oprócz wygranej mogą otrzymać darmowe środki. A jest ona dostępna do 21 czerwca do godz. 23:59.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Jak tak, to pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wykonanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Kolejny krok jest to potwierdzenie chęci dołączenia do tej oferty poprzez kliknięcie w przycisk „Weź udział” w promocyjnej „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Darmowe 30 PLN dla graczy za obstawienie meczy.

Następnie pozostaje już graczom zawieranie kuponów promocyjnych. W ramach wspomnianej akcji dopuszczone są przez bukmachera STS są jedynie zakłady SOLO i AKO. Nie ważne, jaki rodzaj zakład zostanie zawarty przez gracza to jego kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest to, aby na zakładzie znajdował się minimum jeden typ z rozgrywek Premier League lub Serie A. Warto jest mieć na uwadze, że może on pochodzić z oferty przedmeczowej lub „Na żywo”. Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami niezwykle ciekawe pojedynki, jak m.in. Tottenham vs Manchester United, Everton vs Liverpool, Inter vs Sampdoria.

Gracze, którzy zagrają kupon lub kupony za minimum 200 PLN, które spełniają powyższe warunki promocji otrzymają oprócz wygranej ekstra bonus o wartości 30 PLN.

Kod bonusowy w STS.

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS online, a przy okazji wpiszą specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE dokonają aktywacji pakietu powitalnego.

Wówczas po poprawnym przejściu weryfikacji danych gracz otrzyma pewne 29 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe i to bez dokonają żadnej wpłaty.

Użytkownik, który dokona swojego pierwszego depozytu natomiast może liczyć na premię równowartości wpłaty, która może wynieść nawet 1200 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada również usługę – Betgames, w której użytkownicy mogą grać w gry karciane online i to legalnie. Dostępny jest, m.in. poker.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja „Bonus od depozytu” u bukmachera STS. Darmowy bonus dla graczy.
Następny artykułWiększe wygrane u bukmachera eFortuna o 14%
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE