Po przerwie reprezentacyjnej wracamy z rozgrywkami ligowymi. I na tą okazję legalny bukmacher STS online przygotował ofertę promocyjną „Powrót Lig Europejskich. Bonus do 150 PLN”. W ramach tej oferty typerzy mogą otrzymać ekstra środki.

Bukmacher STS zwiększa depozyt graczom

Bukmacher STS zwiększa depozyt graczom

Za nami pierwsze mecze reprezentacyjne w Lidze Narodów. Jednak na najbliższy weekend można powiedzieć, że czekał każdy fan piłki nożnej, ponieważ czekają nas pierwsze mecze sezonu w LaLiga i angielskiej Premier League.

W związku z tym bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy bonusami w ramach oferty „Powrót Lig Europejskich. Bonus do 150 PLN”, a jest ona dostępna w dniach od dnia 10 września od godz. 01:00 do dnia 13 września do godz. 23:59.

Chcesz wziąć udział w tej akcji? Jeśli tak to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 150 PLN dla graczy:

Warunki oferty promocyjnej są niezywkle proste. Wystarczy dokonać depozytu w wysokości co najmniej 50 PLN i następnie zagrać kupon SOLO lub AKO. Jednak wymagane jest to, aby na zakładzie znajdował się minimum jeden typ z rozgrywek Premier League lub LaLiga.

Należy mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej, a kurs całkowity zakła du nie może być mniejszy niż 1.85. Nie można zapominać, że kupon promocyjny musi zostać rozliczony najpóźniej do 13 września do godz. 23:59.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Spełniłeś warunki promocji? Super. Na Twoje konto trafi bonus w wysokości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalna wartość, jaka znaleźć się może na koncie typera to 150 PLN.

Bonus powitalny w STS.

Legalny bukmacher STS oferuje wszystkim nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać darmowe środki już na start:

  • 29 PLN za dokonanie depozytu bez depozytu
  • premia równowartości dokonanej wpłaty 1200 PLN

To wszystko sprawia, że najwyższy bonus, jaki może trafić na konto użytkownika to, aż 1229 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, że wpiszą oni limitowane hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper PKO Ekstraklasy. Piłkarski Jackpot w Betclic z pulą 10 000 PLN
Następny artykułPewna gotówka dla graczy za obstawienie meczy od STS
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE