Bukmacher TOTALBet do 19 lipca prowadzi promocję „Dookoła Świata”, w której to rozdaje codziennie bonus w wysokosci 10 PLN dla gracza za kupon z Copa America, Mistrzostwa Europy U21 lub Pucharu Narodów Afryki.

Darmowe bonusy u legalnego bukmachera TOTALBet

Darmowe bonusy u legalnego bukmachera TOTALBet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet może wziąć udział w tej akcji.

Promocja trwa do 19 lipca i do tego momentu zawierać zakłady. Jednak w promocji liczą się tylko re kupony, które zostaną rozliczone do 48 godzin od momentu ich zagrania.

W akcji „Dookoła Świata” biorą udział jedynie kupony, które mają minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej bądź na żywo z Copa America, Mistrzostwa Europy U21 lub Pucharu Narodów Afryki.

W promocji biorą udział zarówno kupony: singiel jak i AKO, ale ich łączny kurs nie może być mniejszy niż 2.00.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher przyznaje codziennie 10 PLN bonusu za kupon, który spełnia powyzsze warunki promocji. Jednak warto jest pamiętać, że łączny bonus trafi na konto gracza po zakończeniu tej promocji.

Z akcji „Dookoła świata” są wykluczone wszystkie kupony z wykorzystaną opcją Cash – out oraz mające zakłady specjalne.

Freebet i bonus do 500 PLN od legalnego bukmachera

Jeżeli nie masz założonego konta u bukmachera TOTALBet to warto jest je założyć, ponieważ za rejestrację konta bukmacher przyznaje bonus w wysokosci 10 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe.

Natomiast użytkownik który dokona pierwszego depozytu może liczyć na jego równowartość. Maksymalnie może liczyć do 500 PLN w formie bonusu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFAME MMA 4: gotówka do wygrania u legalnego bukmachera LvBet
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany kupon u legalnego bukmachera Forbet
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE