Limitowaną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher Betclic Polska online za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zagrać co najmniej cztery kupony, aby poza wygraną otrzymać dodatkową kasę.

Darmowa kasa od Betclic za obstawienie meczy

Darmowa kasa od Betclic za obstawienie meczy

A śmiało można powiedzieć, że jest obecnie co obstawiać, ponieważ po przerwie reprezentacyjnej wracamy do pojedynków ligowych i to w czołowych ligach, jak m.in. Premier League, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, LaLiga, czy też nasza PKO Ekstraklasa.

Wszyscy gracze mają prawo skorzystać z promocji „Misja Bonus”, która jest aktywna w dniach od 1 do 5 kwietnia do godziny 23:59. Jednak należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Misja Bonus w Betclic 2021:

Zadaniem typerów w promocji „Misja bonus” jest zagranie co najmniej trzech kuponów. Dopuszczone są zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, które muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej. Typy mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek, ale i zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo.
  • łączny kurs nie mniejszy niż 1.80
  • stawka nie mniejsza niż 20 PLN
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy minimum trzy kupony okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki promocji poza wygraną gotówką typer otrzyma premię o wartości 40 PLN.

Bonus na start w Betclic Polska:

Każdy z nowym użytkowników rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic Polska może rozpocząć bez ryzyka. Chociaż bezpieczny zakład będzie aktywny jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –>> KOD550 w formularz rejestracyjnym.

W przypadku wygranej gracz otrzyma całą kwotę. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, a może ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka dla graczy na gry karciane od Fortuny
Następny artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE