Jedna z aktywnych promocji bukmachera BetClic Polska to „Piłkarski jackpot”. Wystarczy wytypować poprawnie osiem spotkań, aby oprócz wygranej otrzymać extra bonus. Na pewno jest o co walczyć, ponieważ pula nagród przeznaczona na tą akcję to 15 000 złotych.

Typer Premier League

Typer Premier League

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto legalnego bukmachera BetClic Polska, a do tego dokonał wcześniej minimum jednej wpłaty.

Promocja „Piłkarski jackpot” jest aktywna typerom do 7 marca do godziny 13:30.

Typer jednak musi mieć na uwadze fakt, że do tej akcji obowiązkowo trzeba się zapisać na stronie www.Betic.pl, a następnie przejść w zakładkę „Piłkarski jackpot”.

Następnie pozostaje zagranie graczowi już zasadnie kuponu AKO, na który to będzie znajdowało się wyłącznie osiem spotkań z dwudziestej dziewiątej kolejki angielskiej Premier League:

  • Liverpool FC – Bournemouth
  • Wolverhampton – Brighton
  • Arsenal – West Ham United
  • Southampton – Newcastle United
  • Sheffield United – Norwich
  • Crystal Palace – Watford
  • Burnley – Tottenham Hotspur
  • Manchester United – Manchester City
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Typer na każde spotkanie je może oddać wyłącznie typ podstawowy, czyli „1 x 2 wygrana/gości lub remis”. Poza tym musi on koniecznie pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracz bukmachera Betclic Polska w ramach tej oferty może zagrać najwięcej pięć kuponów. Natomiast stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 złotych. Zakłady zawarte za środki promocyjne są wykluczone automatycznie z tej oferty.

Typery, którzy poprawnie wytypują wyżej wspomniane mecze to oprócz wygranej podziela pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 15 000 złotych.

Kod promocyjny w BetClic Polska

Legalny bukmacher w Polsce BetClic online oferuje każdemu graczowi bonus na start w postaci Cashbacku, aż do 550 złotych. Ten rodzaj bonusu będzie aktywny wyłącznie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta.

Aktywni gracze tego operatora mogą liczyć na szereg innych ciekawych promocji, jak chociażby Jackpoty, w której to akcji można otrzymać darmowe bonusy za obstawienie meczy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy z Intel Extrame Masters 2020. 30 złotych od Fortuny
Następny artykułSTS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE