Przed nami najważniejsze impreza eksportowa w Polsce w Esporcie, czyli IEM w Katowicach. Bukmacher Fortuna przygotował promocje typerom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Darmowa gotówka na IEM 2020

Darmowa gotówka na IEM 2020

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który to posiada konto u bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 28 lutego do 1 marca. Warto jest mieć na uwadze, ze swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bukmacher eFortuna w ramach tej promocji kwalifikuje kupony: SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Należy jednak mieć na uwadze, ze na zakładzie musi znajdować się do najmniej jeden typ z esportu. Pochodzić on może zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Jest na pewno z czego wybierać. Bowiem obecnie rozgrywany jest chociażby turniej IEM w Katowicach, gdzie to rywalizują najlepsi zawodnicy chociażby w CSa.

Stawka minimalna zakładu to 30 złotych. Z oferty są wykluczone zakłady, który zostały zawarte są środki bonusowe.

Użytkownik, którego kupon okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej otrzyma zwrot stawki, który może wynieść nawet 30 złotych.

Kod promocyjny Fortuna 2020

Legalny bukmacher w Polsce Fortuna online oferuje każdemu graczowi na start bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych, premię za depozyt do 1000 złotych, a także pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Z wyżej wymienionych bonusów będzie mógł skorzystać każdy typer, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów i Liga Europy. Zwrot BetClic do 50 PLN za przegrany kupon.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy Premier League od BetClic. Pula nagród 10 000 złotych
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE