Przed nami najważniejsze impreza eksportowa w Polsce w Esporcie, czyli IEM w Katowicach. Bukmacher Fortuna przygotował promocje typerom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Darmowa gotówka na IEM 2020

Darmowa gotówka na IEM 2020

Z tej akcji może skorzystać każdy użytkownik, który to posiada konto u bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 28 lutego do 1 marca. Warto jest mieć na uwadze, ze swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bukmacher eFortuna w ramach tej promocji kwalifikuje kupony: SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Należy jednak mieć na uwadze, ze na zakładzie musi znajdować się do najmniej jeden typ z esportu. Pochodzić on może zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Jest na pewno z czego wybierać. Bowiem obecnie rozgrywany jest chociażby turniej IEM w Katowicach, gdzie to rywalizują najlepsi zawodnicy chociażby w CSa.

Stawka minimalna zakładu to 30 złotych. Z oferty są wykluczone zakłady, który zostały zawarte są środki bonusowe.

Użytkownik, którego kupon okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej otrzyma zwrot stawki, który może wynieść nawet 30 złotych.

Kod promocyjny Fortuna 2020

Legalny bukmacher w Polsce Fortuna online oferuje każdemu graczowi na start bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych, premię za depozyt do 1000 złotych, a także pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Z wyżej wymienionych bonusów będzie mógł skorzystać każdy typer, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.