Część polskich legalnych bukmacherów, jak m.in. STS, Etoto, Fortuna czy TOTALBet oferują dla nowych graczy ciekawe pakiety na start. W tym przydzielają bonusy bez depozytu. Zobacz, co poszczególni operatorzy mają w swojej ofercie.

Legalni bukmacherzy bonusy za rejestrację

Legalni bukmacherzy bonusy za rejestrację

Etoto: Bonus 20 PLN bez depozytu i bonusy za pierwsze dwa depozyty

Bukmacher Etoto należy do tych operatorów, którzy przyznają bonus dla swoich graczy bez dokonania depozytu. Wystarczy założyć konto i przejść poprawnie proces weryfikacji, a w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN. Można go wykorzystać na grę u tego operatora.

Poza tym Etoto przyznaje bonusy za dwa pierwsze depozyty:

  • za pierwszą wpłatę bukmacher przyznaje bonus 200% do 100 PLN
  • za drugi depozyt jest to 100% do 900%

Ale to nie wszystko. Za drugą wpłatę, które wyniesie minimum 40 PLN ten operator przyzna kolejny freebet w wysokości 20 PLN.

TOTALBet: Freebet 10 PLN bez wpłaty i bonus do 500 PLN za depozyt

Bukmacher TOTALBet posiada nową promocję dla nowych graczy. Wystarczy, że użytkownik dokona rejestracji konta, a następnie przejdzie poprawnie proces weryfikacji danych, a w zamian otrzyma freebet w wysokości 10 PLN i to bez żadnego depozytu!

Środkami bonusowymi będzie można zagrać, kiedy kurs łączny kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00. Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBET freebet”. Należy ją zaznczyć, a to sprawi, że kupon zostanie zawarty za środki bonusowe.

Poza tym TOTALBet zwiększa swoim graczom pierwszy depozyt. Bukmacher przyzna równowartość pierwszego depozytu w formie bonusu. Gracz wpłacając przykładowo 400 PLN, może liczyć na dodatkowe 400 PLN w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu. Kod promocyjny BETONLINE

STS: Bonus bez wpłaty 29 PLN bez depozytu i bonus do 1000 PLN

Bukmacher STS przyznaje bonus bez depozytu dla swoich graczy. Chcąc go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że na konto gracza trafi freebet w wysokości 29 PLN.

Poza tym ten gracz, który dokona wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu. Przykładowo za wpłatę w wysokości 700 PLN, drugie tyle użytkownik otrzyma w formie bonusowych. Maksymalnie można otrzymać1000 PLN.

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus do 1000 PLN

Bukmacher Fortuna przyznaje dla nowych graczy bonus w wysokości 20 PLN bez depozytu. Środki trafią na konto w postaci punktów FKP. Za otrzymane środki można obstawiać kupony bez wpłaty.

Poza tym gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Przy przegranym kuponie bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie do 100 PLN.

Poza tym bukmacher przyzna bonus do 1000 PLN. Chcąc go trzymać należy do dziesięciu dni od momentu rejestracji konta dokonać pierwszej wpłaty. Natomiast w ciągu miesiąca zagrać za czterokrotność pierwszego depozytu, przykładowo przy wpłacie za 200 PLN, trzeba zagrać za 800 PLN. Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs całkowity musi wynieść minimum 1.90. W zamian bukmacher przyznana wysokość pierwszego depozytu. Nawet do 1000 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Następny artykułKonkurs z pulą 20 000 PLN u bukmachera LvBet dla aktywnych graczy
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE