Zbliżamy się do zakończenia sezonu tenisowego, a tym samym czeka nas turniej WTA Finals. A każdy z typerów za typowanie spotkań z tej imprezy może liczyć na dodatkową kasę.

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS

Ukryć się tego nie da, że przed nami bardzo emocjonujące starcia, w którym to emocji niewątpliwie nie powinno zabrać. Wynika to z tego, że podczas WTA Finals będziemy mogli oglądać najlepsze tenisistki obecnego sezonu.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Obstawiaj na żywo WTA Finals i zgarnij bonus” obowiązkowo musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. A ta oferta jest dostępna użytkownikom w dniach od 8 do 14 listopada do godziny 23:59.

Bonusy na WTA Finals

Bukmacher STS od graczy w promocji „Obstawiaj na żywo WTA Finals i zgarnij bonus” wymagania zagrania dowolnego kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jednie zdarzenie o kursie nie mniejszy niż 1.50 pochodzący z oferty LIVE z turnieju WTA Finals. Dodatkowo kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

Sktualny kod promocyjny w Fortunie

Gracze, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji będą mogli liczyć na prezenty w formie gotówki. A mianowicie za każde zagrane 50 PLN typer otrzyma 10 PLN bonusu. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto każdego gracza to nawet 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS online w swoim pakiecie powitalnym oferuje graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą liczyć na darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta. Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu gracz może otrzymać nawet 1200 PLN.

Jednak wyżej wymienne bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł10.000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Następny artykułBukmacher eWinner: Typuj bez podatku i wygrywaj więcej
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE