Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na skoki narciarskie. Wystarczy zagrać dwa kupony, aby otrzymać extra 30 PLN i to niezależenie, jak zakłady zostały rozliczone.

Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie

Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie

Trzeba powiedzieć, że czeka nas bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich. Tym bardziej, że zostaną rozegrane dwa konkursy w Wiśle, tj. drużynowy i indywidualny.

Bukmacher www.eFortuna.pl oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną”Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie”, która dostępna jest graczom w dniach od 21 do 22 listopada. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

30 PLN dla graczy na skoki narciarskie

Promocja polega na zagraniu kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBi za minimum 30 PLN, na którym będzie znajdować się minimum jeden typ związany z Pucharem wiata w skokach narciarskich w Wiśle. Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, który obstawi skoki narciarskie i kupony spełniające powyższe warunki akcji w każdy dzień trwania tej oferty otrzyma w prezencie 30 PLN. Na uwadze jednak trzeba mieć fakt, że nie ma znaczenia, jak kupony zostaną rozliczone.

Bonus bez wpłaty własnej na zakłady bukmacherskie 2020:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta
  • premia równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Każdy typer swoją przygodę z bukmacherem eFortuna online może rozpocząć od extra bonusu na start o wartości 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej. DO 100 PLN od Betclic
Następny artykułŚwiąteczny Król Typerów w Betclic z pulą 80 000 PLN
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE