Legalny bukmacher STS online zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom. Wystarczy zagrać dowolny zakład z French Open, aby liczyć regularnie na zwrot 50% stawki.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom na Roland Garros. Bonus do 175 PLN

Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom na Roland Garros. Bonus do 175 PLN

Obecnie są już rozgrywane spotkania eliminacyjne do French Open. Natomiast za kilka dni rusza turniej główny, w którym o chociażby Iga Świątek będzie broniła tytułu z poprzedniego roku.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje promocję „Bezpieczne 175 PLN na French Open”, a jest ona aktywna do dnia 13 czerwca do godz. 23:59. Na uwadze trzeba mieć fakt, że trzeba koniecznie do niej się zarejestrować na stronie www.STS.pl.

Bonus na French Open 2021:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej promocji jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to koniecznie musi znajdować sie co najmniej jeden typ z oferty LIVE na French Open. Bardzo istotne to, iż kupon musi zostać rozliczony w tym samym dniu co został zawarty.

Sktualny kod promocyjny w Fortunie

W przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć na zwrot 50% stawki, która może wynieść do 25 PLN. Natomiast w całym okresie trwania promocji na konto gracz może trafić nawet 175 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowany bonus powitalny, w którym to na sam start można liczyć na:

  • bonus 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN

Niezwykle istotne jest to, aby wpisać kod promocyjny —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy
Następny artykułSpecjalny bonus na finały NBA. Premia dla każdego typera od STS
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE