W najbliższych dniach są rozgrywane mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Na tą okazję każdy z graczy może liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

Eliminacje do MŚ 2022 bonusy bukmacherskie u bukmachera STS

Eliminacje do MŚ 2022 bonusy bukmacherskie u bukmachera STS

A śmiało można powiedzieć, że jest co obstawiać. Bowiem przed nami niezwykle emocjonujące potyczki. W tym hitowe starcie pomiędzy Polską, a Anglią.

Na tą okazję każdy z użytkowników może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Cashback do 100 PLN na eliminacje MŚ 2022”, która jest aktywna do 8 września do godziny 23:59. Typer, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Eliminacyjne do MŚ 2022 bonusy bukmacherskie:

Zadaniem graczy w wspomnianej promocji jest zagranie kupony AKO, na którym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z dotyczące eliminacji Mistrzostw Świata w Katarze. Kurs tego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Sktualny kod promocyjny w Fortunie

Każdy gracz za przegrane kupony otrzyma zwrot 15% stawki. Łącznie w czasie trwania tej promocji na konto typera może trafić nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na sam start:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj dodatkowe bonusy. 40 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” w Betclic
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 55.000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE