Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane dla swoich graczy, którzy dokonują zakładów na Ligę Narodów w siatkówkę. Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymasz 100 PLN i tak co tydzień!

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Zwrot co tydzień u ceglanego bukmachera na siatkarską Ligę Narodów.

Ta akcja promocja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak co tydzień. Jednak gracz na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego może liczyć maksymalnie na jeden zwrot.

Należy również pamiętać, że chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisywać. A można to zrobić na stronie bukmachera Etoto. Jednak co ważne należy to zrobić jeszcze przed zagraniem kuponu.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty bukmachera na Ligę Narodów w siatkówce zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dopuszczalne są kupony pojedyncze jak i pojedyncze.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

Stawka musi wynieść minimum 50 PLN, a kupony zagrane za środki bonusowy są wykluczone z tej promocji.

Typer, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona mu zwrot w wysokości 50% stawki. Operator przyzna maksymalnie zwrot w wysokości 100 PLN.

Chcąc otrzymać zwrot należy po rozliczeniu kuponu naciskać opcję POP-UP, a następnie ją zatwierdzić. To sprawi, że zwrot trafi na konto gracza do 20 minut.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher Etoto przyznaje bonus dla nowych graczy. Wystarczy założyć nowe konto oraz wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian bukmacher przyzna freebet w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrany kupon z Forbet IV Ligi
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany na sporty wirtualne u bukmachera TOTALBet
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE