Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher eWinner. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, aby liczyć na darmową kasę i to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony.

Gwarantowane 100 PLN na żużel od eWinner

Gwarantowane 100 PLN na żużel od eWinner

Warto jednak jest mieć na uwadze, że w najbliższych dniach czekają nas bardzo ciekawe mecze w żużla i to w różnego rodzaju rozgrywkach, jak m.in. PGE Ekstralidze, eWinner 1 liga, czy też spotkania w ramach Gran Prix 2022.

Natomiast bukmacher www.eWinner.pl oferuje graczom specjalną akcję promocyjną „100 PLN freebet postaw na żużel”, gdzie to można liczyć na darmową kasę. A nadmienić jest warto, iż wspomniana akcja jest aktywna wyłącznie w dniach od 27 do 30 lipca.

Bonus do 100 PLN na żużel

Bukmacher eWinner PL w ramach wspomnianej akcji promocyjnej „100 PLN freebet postaw na żużel” dopuszcza wyłącznie kupony AKO, czyli kupony wielozdadarzeniowe, na których muszą znajdować się wyłącznie mecze z żużla.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie

Jednak istotny jest aspekt, że kupon musi zostać zawarty za równą kwotę 49 PLN o kursie łącznym nie mniejszym niż 25 PLN.

Po zagraniu powyższego kuponu, który będzie spełniał powyższe warunki promocji gracz otrzyma freebet w każdy dzień trwania tej oferty o wartości 25 PLN. Łącznie wszyscy typerzy mogą otrzymać nawet 100 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Polskie zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu typerowi na sam start ekstra środki w następującej postaci:

  • pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i tym samym nie sprawi nikomu żadnych problemów.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy za typowanie piłki nożnej w eWinner
Następny artykułBonus do 100 PLN za obstawienie meczy w STS
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE