Bukmacher BetFan oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny. Już na sam start można liczyć na bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji bonusu.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetFan.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.betfan.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w BetFan?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN. To wszystko sprawia, że bukmacher Betfan dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi bonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN.

BetFan kod promocyjny na start

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty. Warto jest wiedzieć, że promocją objęte są trzy pierwsze depozyty. Za każdą wpłatę bukmacher BetFan przyznaje bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać do 1000 PLN.

Za dokonaniu trzech wpłat na konto gracza może trafić bonus nawet do 3000 PLN.

Cashback u legalnego bukmachera BetFan

Dodatkowo nowi gracze mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon AKO z łącznym kursem 2.20.Stawka tego kuponu musi wynosić minimum 20 PLN.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher Betfan dokona zwrotu stawki. Na konto gracza maksymalnie może trafić nawet 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Mistrzów darmowy bonus od bukmacher BetClic
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera BetFan
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE