Jak dobrze wiadomo bukmacher eFortuna w swojej ofercie poza obstawianiem meczy posiada usługę „Bet on Games”, czyli nic innego jak legalny gry karciane online. W dodatku każdy gracz teraz ma prawo otrzymać ekstra kasę nawet o wartości 40 PLN na gry w karty.

Promocja „Karciany Pewniak” od Fortuny. Ekstra kasa dla graczy

Promocja „Karciany Pewniak” od Fortuny. Ekstra kasa dla graczy

Nadmienić jest trzeba, iż obsługa „Bet on Games” jest aktywna wszystkim graczom przez całą dobę. To sprawia, że w dosyć szybkim czasie można zarobić sporą gotówkę.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który w swojej ofercie posiada akcję „Karciany pewniak”, a jest ona aktywna wszystkim typerom wyłącznie w dniach od 22 do 25 marca do godziny 23:59. Nadmienić jest warto, ze udziału do tej oferty nigdzie nie trzeba się zgłaszać, ani zapisywać.

Codzienny bonus za obstawienie meczy „Bet on Games”.

Warunki promocji „Karciany Pewniak” są niezwykle proste i czytelne dla wszystkich użytkownikom. A dokładnie mówiąc wystarczy codziennie obstawiać zakłady z usługi „Bet on Games” za łączną kwotę nie mniejszą niż 20 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Po spełnieniu tych kryteriów każdy użytkownik otrzyma ekstra kasę o wartości 10 PLN. Łącznie każdy gracz ma prawo otrzymać maksymalnie nawet 40 PLN.

Bonus powitalny w Fortunie 2021:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online posiadają najnowszy zakład bez ryzyka, w którym to można otrzymać nawet premię o wartości 2230 PLN. W skład bonusu wchodzą:

  • bonus 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Chcąc liczyć na powyższe bonusy koniecznie trzeba wpisać specjalny kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonus od Betclic Polska na tenis.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy od Betclic. Extra 40 PLN dla graczy
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE