Bukmacher STS oferuje ciekawą promocję dla nowych graczy. Wystarczy pobrać i zainstalować mobilną aplikację tego operatora, aby otrzymać darmowy bonus w wysokości 40 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu!

Darmowy freebet na grę z aplikacji mobilnej

Darmowy freebet na grę z aplikacji mobilnej

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wczesnej nie korzystali z aplikacji mobilnej bukmachera.

Ta promocja aktywna jest 10.06.2019 r. do godziny 23:59.

Promocja polega na pobraniu aplikacji i jej zainstalowaniu aplikacji mobilnej STS. Dostępna jest ona na stronie operatora. Jeżeli idzie o proces pobrania i zainkasowania zajmie dosłownie chwilę.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera TOTOLOTEK

Po czym należy zatwierdzić bonus poprzez wejście w sekcje Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji. To sprawi, że bonus w wys okoci 40 PLN trafi na konto gracza.

Bonus trafi na konto gracza do 11.06.2019.

Freebet za rejestrację bez depozytu

Bukmacher STS oferuje dla swoich graczy bonus za sam proces rejestracji. Wystarczy, że typer założy nowe konto, a podczas procesu rejestracyjnego wpisze w kodzie promocyjnym BETONLINE. W zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 29 PLN i to bez żadnego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułKonkurs z pulą 20 000 PLN u bukmachera LvBet dla aktywnych graczy
Następny artykułZwrot za przegrany kupon z Forbet IV Ligi
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE