Legalny polski bukmacher BetClic przygotował swoim graczom specjalny bonus z okazji US OPEN. Otrzymać można nawet 50 PLN premii i to nieżalenie od rozliczenia kuponu.

BetClic darmowy bonus 50 PLN

BetClic darmowy bonus 50 PLN

Oferta skierowana jest wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje w dniach od 2 do 8 września. Jednak chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba o zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji. Istotne jest, żeby tego dokonać jeszcze przed zagraniem kuponu.

W tej akcji kwalifikują się kupony zarówno SOLO jak i AKO, na których znajdują się zdarzenia z tenisa z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak bukmacher wymaga, aby kurs każdego kuponu wynosił co najmniej 1.80.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na dodatkowe premie od bukmachera i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone:

  • za zagranie trzech kuponów – bonus 25 PLN
  • za zagranie pięciu kuponów – bonus 50 PLN

Środki znajdą się na koncie gracza w dniu 9 września.

BetClic: darmowy kod promocyjny

Bukmacher BetClic nowym graczom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli okażę się, ze faworyci Cię zawiedli to operator dokona zwrotu stawki.

Chcąc skorzystać z tej akcji wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym. Zwrot można otrzymać nawet do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic darmowe bonusy do 500 PLN dla aktywnych użytkowników
Następny artykułKupony bez podatku na Mistrzostw Europy w siatkówce u bukmachera Fortuna
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE