Typujesz piłkę nożną? To nie da się ukryć, że warto jest skorzystać z oferty bukmachera eFortuna, który to rozdaje bonusy za obstawienie meczy. Każdy gracz może otrzmać darmowe środki i to bez znacznie, jak jego zakład został rozliczony.

„Piłkarski pewniak”. Bonus dla każdego typera.

„Piłkarski pewniak”. Bonus dla każdego typera.

Owszem obecnie obstawienie meczy nie jest łatwe, ponieważ oferty bukmacherów są dosyć ubogie. Jednak w dalszym ciągu sa rozgrywane chociażby pojedynki, w takich rozgrywkach jak białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej. FIFY2020.

To wszystko sprawa, że bukmacher eFortuna online wychodzi swoim graczom na przeciw i organizuje promocję 'Piłkarski Pewniak”. W ramach tej oferty każdy typer może liczyć na extra bonus do 15 PLN.

Swojego udziału do tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że promocja dostępna jest graczom w dniach od 17 do 19 kwietnia.

Extra bonus dla typerów.

Chcąc otrzymać darmowe środki wystarczy w czasie trwania tej akcji zagrać co najmniej jeden zakład SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 10 PLN, na którym to koniecznie musi znajdować się co najmniej jeden zakład z piłki nożnej.

Warto jest mieć na uwadze, że typy mogą pochodzić zarówno z lig w piłkę nożną, jak białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej, ale i również rozgrywek E-sportowych z gry FIFY2020.

Na uwadze trzeba mieć, że wszystkie typy koniecznie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Wysokość bonusu, jaka zostanie przyznana na konto gracza uzależniona jest wyłącznie od ilości zagranych przez gracza kuponów, które spełniają powyższe warunki. Tabela z podziałem na nagrody przedstawia się następująco:

Ilość kuponówWysokość bonusu
1 kupon za min. 10 złbonus 5 zł 
2 kupony za min. 10 złbonus 10 zł 
3 lub więcej kuponów za min. 10 bonus 15 złotych

Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczeni, jak zagrane zakłady rozliczone.

Kod promocyjne u bukmachera eFortuna

Bukmacher eFortuna oferuje wszystkim graczom, którzy dokonają rejestracji konta online i wpiszą specjalne hasło promocyjne ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym dokonają automatycznie aktywacji pakietu powitalnego, a w skład niego wchodzą.

Freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN, premia równowartości pierwszego dokonanego depozytu 1000 PLN oraz Cashback, czyli zakład bez ryzyka do 115 PLN

Wszyscy gracze na sam początek mogą otrzymać łączny bonus o wartości 1135 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj wirtualne sporty oraz Betgames i wygrywaj nagrody u bukmachera STS.
Następny artykułPromocja „Multi+” w Betclic Polska. Większe wygrane dla graczy.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE