Hit dwunastej kolejki PKO Ekstraklasy zostanie rozegrany przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie, gdzie to Legia podejmie Lecha Poznań. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocje swoim typerom, w której to zmniejsza przegrane o 50%.

STS Darmowy freebet 2019

STS Darmowy freebet 2019

Udział w te akcji może wziąć każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom WYŁĄCZNIE podczas trwania pojedynku pomiędzy Legią z Lechem. Pierwszy gwizdek tego spotkania przewidziany został na godzinę 17:30.

Podczas tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony SOLO, na których znajdować się będzie TYLKO typ z oferty LIVE na spotkanie pomiędzy Legią, a Lechem.

Bukmacher STS wymaga, aby kurs zdarzenia nie był mniejszy niż 1.85.

Stawka kuponu promocyjnego musi wynieść RÓWNO 20 PLN.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Bonus o wartości 10 PLN trafi na konto gracza, jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany.

STS: Aktualny kod na bonus bez wpłaty własnej

Polski bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus i to bez wpłaty własnej na start o wartości 29 PLN, a także bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów powitalnych u bukmachera STS wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera BetFan
Następny artykułPiłkarskie „Happy Hours’ u bukmachera Fortuna
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE