Najnowszą promocję bukmacherską wprowadza bukmacher STS, w której to nagradza graczy extra bonusami co tydzień o wartości 30 złotych. Wystarczy w okresie jednego tygodnia zagrać kupony za łączną kwotę minimum 200 złotych, aby otrzymać bonus.

30 złotych dla każdego

30 złotych dla każdego

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Extra 30 PLN” trwa do odwołania. Jednak trzeba mieć na uwadze, że składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji KONIECZNIE musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Warto jest widzieć, że w tej akcji kwalifikując się zakłady:

  • SOLO lub AKO
  • kurs łączny kuponu minimum 1.85
  • wszystkie zdarzenia z oferty legalnego bukmachera STS
BetClic. Kod promocyjny za darmo

Użytkownik sam wybiera stawkę zakładu, ale trzeba mieć na uwadze, że z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Darmowy bonus o wartości 30 PLN otrzyma każdy gracz, który dokonał obrotu łącznego minimum 200 złotych na przestrzeni jednego okresu, a poza tym jego zagrane zakłady spełniają powyższe warunki.

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Freebet bez depozytu od bukmachera

Legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom za dokonanie rejestracji online darmowy freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że wpisze o hasło promocyjny „BETONLNE” w formularzu rejestracyjnym. Każdy gracz, który chce skorzystać z tego bonusu musi pamiętać, że kod promocyjny STS wpisać można jedynie podczas zakładania konta online.

Dodatkowo po dokonaniu depozytu na konto gracza trafi kolejny bonus. Tym razem równowartości depozytu do 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalne kody promocyjne za darmo u bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykuł550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE