Bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję związaną na zmagania NFL, NHL oraz NBA. Wystarczy zagrać kupon za minimum 100 PLN, aby w razie przegranej otrzymać darmowy freebet o wartości 50 PLN.

„Nocne granie” u bukmachera eTOTO

„Nocne granie” u bukmachera eTOTO

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera eTOTO, a także wcześniej dokonał co najmniej dwie wpłaty.

Promocja „Nocne granie” aktywne jest do odwołania, ale ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera eTOTO.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Legalny bukmacher eTOTO w ramach tej promocji dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO i AKO, na których mogą znajdować się wyłącznie zmagania z NFL, NHL oraz NBA.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że kupon musi zostać zagrany i rozliczony w tym samym okresie rozliczeniowym.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Typy znajdujące się na kuponie mogą pochodzić wyłącznie z oferty LIVE, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02.

Bukmacher eTOTO wymaga, żeby kupon został zagrany za minimum 100 PLN. Natomiast z promocji są wykluczone kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Zagrany kupon przez gracza jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na jego koncie. Natomiast w przypadku przegranej bukmacher eTOTO przyzna bonus o wartości 50 PLN.

Chcąc otrzymać darmowe środki należy po rozliczeniu kuponu zaznaczyć opcję „zatwierdzić”. To sprawi, że środki trafią na konto gracza do 72 godzin!

Każdy typer na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

200% bonusu za pierwszą wpłatę od eTOTO

Popularny w Polsce bukmacher eTOTO zwiększa pierwszy depozyt nowym użytkownikom, przyznając bonus 200% za pierwszą wpłatę.

Gracz przykładowo wpłacił 100 PLN w formie bonusu otrzyma dodatkowo 200 PLN. To sprawia, że razem będzie posiadał 300 PLN do wykorzystania na zakład bukmacherskie.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u bukmachera Fortuna
Następny artykułTotolotek bonus na start do 2098 PLN
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE