W najbliższą sobotę, tj. 9 listopada w Zagrzebiu będzie miała miejsce gala KSW 51. Z tej okazji bukmacher STS przygotował dwie ciekawe promocje swoim graczom, gdzie to można liczyć na voucher o wartości 40 PLN i bezpieczny zakład.

Darmowe bonusy na KSW 51

Darmowe bonusy na KSW 51

Z tych bonusów może skoryztsać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wczesniej dokonał miimum jednej wpłaty.

KSW 51: Darmowy voucher 40 PLN od STS

Bukmacher STS rozdaje darmowe vouchery dla każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z apliakcji mobilnej STS.

Chcąc otrzymać darmowy voucher o wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie należy pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera www.sts.pl, po czym należy ja zainstalować Ten proces zajmie dosłownie kilka minut.

Kolejna czynności jest to akceptacja otrzymania vouchera. Należy to zrobić po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej w bocznym menu „BOnusy i akcje”.

Gracz, który wykona te czynności do soboty 9 listopada do godz. 23:59 otrzyma darmowe środki o wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

STS Freebet za przegrany kupon na KSW 51

Gracze mogą skorzystać również z „Bezpiecznego zakładu” na KSW 51. W tej akcji bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranej. Jeśli faworyci Cię zawiedli to operator przyzna freebet o wartości 10 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupon AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z KSW 51. Jest na pewno z czego wybierać, bowiem ciekawych starć nie zabraknie, gdyż przed nami takie pojedynki jak chociażby Mańkowski vs Bakocević, Pudzianowski vs Jun czy też Raćić vs Stasiak.

Należy jednak pamiętać, że na kuponie mogą być wyłącznie trzy zdarzenia, a wszystkie muszą pochodzić z obrębu KSW 51. Kurs każdego typu na kuponie nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 21 PLN. Należy jedna wiedzieć, że z akcji sa wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Aktualny kod promocyjny bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje na start swoim graczom następujące promocje: freebet bez wpłaty własnej o wartość 29 PLN oraz bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji tego pakietu powitalnego gracz obowiązkowo musi wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Później już takiej możliwości nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Totolotek
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u legalnego bukmachera TOTALBet. Bonus do 5000 PLN na start!
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE