Promocję „4+1” swoim graczom oferuje bukmacher STS. Wystarczy zagrać na przestrzeni jednego etapu co najmniej cztery kupony, aby otrzymać darmowy freebet.

Darmowy freebet od STS 2020

Darmowy freebet od STS 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonała minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom, aż do odwołania. Jednak gracz musi pamiętać, że promocja składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od każdego poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Użytkownik, nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak w tej akcji kwalifikują się kupony SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Istotne w tym wszystkim jest to, że na przestrzeni jednego etapu wszystkie zakłady muszą zostać zagrane oraz rozliczone.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie. Nie da się ukryć, że oferta bukmachera STS jest bogata, a typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej bądź LIVE.

Bukmacher STS wymaga w tej promocji, żeby każdy kupon został zagrany za dokładną kwotę 11 PLN. Natomiast zakłady zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy bonus o wartości 11 PLN.I to niezależenie od tego jak jego kuponu zostały rozliczone.

Każdy użytkownik na przestrzeni jednego tygodnia może liczyć na jeden bonus.

Darmowy kod promocyjny 2020 u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje dla nowych graczy najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać freebet o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej oraz bonus równowartości depozytu, aż do 1200 PLN.

Gracz, który chce liczyć na darmowe środki musi koniecznie wpisać kod promocyjny STS, który uruchomi dodatkowy bonus za darmo, aktualny kod to BETONLINE. To sprawi, że wspomniany bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSkoki narciarskie w Wiśle. Fortuna -darmowy voucher
Następny artykułBetClic gotówka do wygrania w konkursie – „Świąteczny wyścig”. Pula nagród 15 000 PLN.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE