Przed nami kolejna runda eliminacji równo Ligi Mistrzów jak i Ligi Europy. Zostanie chociażby rozegrany hit: PSV vs FC Basel. W związku z kolejnymi pojedynkami kwalifikacji bukmacher Forbet przewidział promocję graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Forbet: zwrot stawki za przegrany kupon na europejskie puchary

Forbet: zwrot stawki za przegrany kupon na europejskie puchary

Z tej akcji może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do dnia 23 lipca do godz. 20:00. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Podstawowy warunek tej akcji jest zagranie kuponu w godzinach trwania promocji, na którym będą znajdowały się jedynie trzy zdarzenia, tj. PSV vs FC Basel, Utrecht vs Mostar oraz Anderlecht vs Oostande. Bukmacher dopuszcza jedynie typy z oferty przedmeczowej. Jednak należy pamiętać, że zagranie kuponu systemowego sprawi, że nie bierze on udziału w tej akcji.

Należy pamiętać, że kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30, zaś kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.50.

BetClick kod promocyjny „KOD500”

Stawka kuponu promocyjnego musi wynosić dokładnie 49 PLN, a środki musza pochodzić z konta głównego. Kupon zagrany za środki bonusowe automatycznie jest wykluczony z tej akcji.

Każdy gracz w ramach tej w promocji może zawrzeć tylko jeden kupon.

Bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zagrany przez użytkownika kupon spełnia warunki promocji, a poza tym:

  • 100% stawki pod warunkiem, że na kuponie będzie jeden błąd
  • 50% stawki pod warunkiem, ze na kuponie będą dwa lub trzy błędy.

Bukmacher dokona zwrotu stawki najpóźniej 19 lipca do godz. 16:00.

Darmowe bonusy na start u bukmachera Forbet:

Bukmacher Forbet zachęca do gry u siebie nowych użytkowników, dla których to oferuje niezwykle ciekawe promocje. Już za trzy pierwsze wpłaty można otrzymać nawet 2000 PLN w formie środków bonusowych:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowe 50 PLN bukmacher Forbet przyzna graczowi, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt u bukmachera STS
Następny artykułDarmowy Cashback u bukmachera BetClick. Zwrot do 500 PLN.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE