Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertą promocyjną dla typerów obstawiający tenis. W przypadku przegranej typerzy mogą liczyć na zwrot stawki.

Bezpieczny zakład na tenis w Betclic

Bezpieczny zakład na tenis w Betclic

Trzeba powiedzieć, że na brak emocji w tenisie nie można narzekać, ponieważ sezon na dobre rozkręca się w tej dyscyplinie. W dodatku obecnie rozgrywany jest turniej Australian Open.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher Betclic, który zmniejsza ryzyko przegranej. Chcąc wziąć udział w ofercie „Bezpieczny zakład” należy się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl do 14 lutego do godziny 23:59.

40 PLN na obstawienie tenisa:

W promocji „Bezpieczny zakład” bierze udział wyłącznie kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, który musi w dodatku spełniać takie warunki, jak:

  • wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być z tenisa, ale mogą pochodzić z dowolnego turnieju
  • kurs całkowity zakłady nie mniejszy niż 5.00, i co najmniej pięć typów, które mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo
Sktualny kod promocyjny w Fortunie

Jak się okaże, ze zakład okazałe się wygrany to super. Cała wygrana trafi na konto gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma bonus równowartości stawki kuponu do 40 PLN.

Pewne 550 PLN na start w Betclic Polska online:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom na start dowolny kupon objęty ubezpieczeniem. Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli faworyci Cię zawiodą to otrzymasz zwrot całej stawki za którą został zawarty kupon. Warto jest mieć na uwadze, że maksymalna wartość to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne 50 PLN dla graczy co tydzień od bukmachera STS
Następny artykułDarmowa gotówka dla graczy na gry karciane od Fortuny
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE