Bukmacher Fortuna online oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać dwa razy więcej gotówki niż to miało miejsce wcześniej. To wszystko przy użyciu specjalnego hasła promocyjnego. A znajduje się ono poniżej w artykule.

Do 2230 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

Do 2230 PLN w nowej promocji bukmachera Fortuna

Zaznaczyć jest warto, że każdy gracz już na sam początek może liczyć na pewne 20 PLN za dokonanie rejestracji konta, premia równowartości pierwszego depozytu, aż do 2000 PLN i pierwszy zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że pierwszy krok, jaki należy wykonać jest to rejestracja konta. Wykonać to można jedynie na www.eFortuna.pl. Ten proces co istotne zajmie graczom dosłownie kilka chwil, bowiem wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Bonus na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej

Pamiętać jest trzeba o najważniejszym czynniku. A mianowicie dokonaniu odblokowania pakietu powitalnego. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wpisanie specjalnego hasła promocyjnego ->>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas po poprawnej weryfikacji danych użytkownik otrzyma darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej. Otrzymane środki typer będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Bonus za wpłatę własną do 2000 PLN. Extra premia.

Gracz, który zdecyduje się dokonać swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na darmowe środki równowartości dokonanej pierwsze wpłaty. Bowiem na jego konto trafi premia równowartości dokonanej wpłaty:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu o wartości 1200 PLN. W prezencie otrzyma on taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych. Razem typer na grę będzie posiadał, aż 2400 PLN.

Na uwadze trzeba mieć fakt, że maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to 2000 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Zwrot stawki za przegrany zakład:

Ten gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na zakład bez ryzyka. Promocją objęte są wszystkie rodzaje zakładów, na których mogą znajdować się dowolne zdarzenia z oferty bukmachera Fortuna.

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot kwoty za jaką został zawarty zakład. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć typer to 210 PLN.

Gra bez podatku legalnego bukmachera Fortuna 2020:

Podkreślić jest warto, że bukmacher Fortuna posiada w swojej ofercie promocję „Happy Hours”, która czynna jest przez całą dobre.

W ramach tej akcji każdy gracz może grać bez podatku przez cały całą dobę. Promocją objęte są wszystkie zakłady AKO i MAXIKOMBI, na których musi znajdować się minimalna ilość trzech typów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetgames, czyli leglane gry karciane w STS. Extra bonus dla graczy
Następny artykułTyper PKO Ekstraklasy. Piłkarski Jackpot w Betclic z pulą 10 000 PLN
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE