Obecnie na kortach Rolanda Garrosa rozgrywany jest drugi w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy – French Open. A na tą okazję każdy z graczy ma prawo skorzystać z limitowanej akcji promocyjnej bukmachera STS, który to zmniejsza swoim graczom.

Cashback w STS na French Open 2022. Do 100 PLN dla graczy

Cashback w STS na French Open 2022. Do 100 PLN dla graczy

Nie da się ukryć, że jak French Open, jak każdy turniej Wielkoszlemowy cieszy się bardzo dużą popularnością. W dodatku możemy tam oglądać naszych rodaków. Włącznie z Igą Świątek.

Natomiast każdy z typerów może skorzystać z extra promocji „Cashback do 100 PLN na French Open”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 22 do 31 maja do godziny 23:59.

Ważne w tym wszystkim jest to, aby dołączyć do wspomnianej oferty na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu promocyjnego.

Pewne 100 PLN na French Open

Bukmacher STS w akcji promocyjnej „Cashback do 100 PLN na French Open” dopuszcza kupony zarówno pojedyncze, ale i także wielozdarzeniowe.

Nie ważny, jaki zakład gracz wybierze to koniecznie na nim musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE pochodzący z French Open o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie

W przypadku, gdy zakłady zostaną rozliczone, jako wygrane to na konto typera trafi cała gotówka. Natomiast w przypadku przegranej każdy z graczy będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki za przegrany kupon. Łącznie na konto typera może trafić nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu typerowi specjalny pakiet powitalny na sam start 2022, w którym to można liczyć na bonusy za trzy pierwsze depozytu: do 300 PLN, 500 PLN i 700 PLN.

Warto jest zaznaczyć, że pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych objęte są Cashbackiem.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. Kod promocyjny STS to dodatkowe korzyści bonusowe na start.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRanking 15 000 PLN. Obstawiaj sporty wirtualne
Następny artykuł20 000 PLN dla najlepszych typerów KSW 71 w Fortunie
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE