Legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich aktywnych typerów sportów wirtualnych. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, aby liczyć na ekstra premię nawet o wartości 30 PLN.

STS nagradza graczy za aktywność. Bonus do 30 PLN na sporty wirtualne

STS nagradza graczy za aktywność. Bonus do 30 PLN na sporty wirtualne

Sporty wirtualne na pewno mają swoje atuty. Jeden z nich to na pewno taki, że w dosyć szybkim czasie można wygrać extra kasę. Tym bardziej, że ta kategoria jest dostępna przez całą dobę.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS online i oferuje akcję promocyjną „Ekstra kasa do 30 PLN”, która jest dostępna w dniach do 27 czerwca do godziny 23:59.

Lecz trzeba mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej akcji koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonusy na sporty wirtualne

Zadaniem graczy w akcji promocyjnej „Ekstra kasa do 30 PLN” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, który musi spełniać następujące warunki promocji:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z kategorii sportów wirtualnych
  • kurs nie mniejszy niż 1.30
  • stawka minimalna 30 PLN
Aktualny kod promocyjny w Fortunie

W przypadku, gdy pierwszy zagrany kupon okaże się wygrany to super, bo na konto gracza trafi bonus o wartości 30 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS

Zakłady bukmacherskie STS w swoim najnowszym pakiecie powitalnym oferują graczom bonusy za trzy pierwsze depozytu. Łącznie można otrzymać nawet 1500 PLN.

Dodatkowo warto jest mieć na uwadze, że pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames są objęte Cashbackiem, czyli w momencie przegranej gracz może liczyć na zwrot całej stawki.

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.y


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 000 PLN dla najlepszych typerów KSW 71 w Fortunie
Następny artykułGwarantowane bonusy za typowanie piłki nożnej w eWinner
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE