Specjalną ofertę promocyjną wszystkim typerom piłki nożnej oferuje bukmacher eWinner PL. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby liczyć na extra środki i to bez znaczenia, jak zakład zostanie rozliczony.

Extra 50 PLN co weekend w eWinner za obstawienie meczy

Extra 50 PLN co weekend w eWinner za obstawienie meczy

Owszem obecnie nie są toczące pojedynki w czołowych ligach, ale na brak spotkań w piłce nożnej nie można narzekać, ponieważ obecnie toczące są rywalizacje w takich ligach, jak m.in. brazylijskiej Serie A i Serie B, szwedzkiej Allsvenskan, norweskiej Elitaserien, czy też MLS.

Na przeciw każdemu użytkownikowi wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl i rozdaje co weekend każdemu użytkownikowi darmowe 50 PLN w ramach oferty promocyjnej „Futbol totalny”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach soboty i niedzielę, aż do odwołania.

Darmowe 50 PLN za obstawienie meczy w eWinner

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny” jest zagranie kuponu AKO, a muszą na nim obowiązkowo znajdować się same mecze z piłki nożnej.

Warto jest mieć na uwadze, że kupon promocyjny musi zostać za równą kwotę 49 PLN, a jego kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Aktualny kod promocyjny w Fortunie

Za zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma premię o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostaną rozliczone! Co weekend wszyscy typerzy od bukmachera eWinner PL mogą otrzymać premię o wartości 25 PLN.

Aktualny kod promocyjny w eWinner 2022

Zakłady bukmacherskie eWinner PL oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie można otrzymać dodatkowe środki o łacznej wartości nawet 610 PLN.

W przypadku przegranego pierwszego kuponu gracz otrzyma zwrot stawki o ile zakład okaże się przegrany. Maksymalna wartość na jaką może liczyć każdy typer to nawet 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma premię jej równowartości do 550 PLN.

Natomiast koniecznie trzeba wiedzieć, że powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy na sporty wirtualne w STS
Następny artykułCodzienne bonusy za typowanie żużla w eWinner do 100 PLN dla typerów
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE