Bukmacher LvBet przeprowadza konkurs, w którym można wywalczyć o główną pulę 20 000 PLN. Graj kupony i walcz o nagrody główne.

Gotówka do wygrania dla aktywnych graczy

Gotówka do wygrania dla aktywnych graczy

Konkurs skierowany jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Promocja trwa od 7 czerwca do 31 lipca i polega na zagrywaniu codziennie kuponów. Trzeba jednak pamiętać, że zawarty kupon musi zostać rozliczony tego samego dnia co został zawarty.

Podczas tej akcji bukmacher LvBet dopuszcza zakłady pojedyncze, zakłady kombi, zakłady przedmeczowe oraz postawione “na żywo”. Jednak należy pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony, które mają zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Jednak w promocji nie biorą udziału te kupony, które są zagrane za środki bonusowe.

Łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Kupony z wykorzystaną opcją Cash-out oraz systemowe są wykluczone z tej promocji.

Pula nagród to 20 000 PLN! Zostanie podzielona pomiędzy tymi graczami, którzy spełniają powyższe warunki promocji.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bez depozytu za rejestrację od legalnych bukmacherów w Polsce
Następny artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE