Popularny polski bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom na kupony z Mistrzostw Europy w siatkówce o 14%. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z większej wygranej.

Mistrzostwa Europy w siatkówce większe wygrane o 14%

Mistrzostwa Europy w siatkówce większe wygrane o 14%

Skorzystać z tej oferty może każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dni występów Polaków podczas Mistrzostw Europy, czyli 13 września z Estonią oraz 15 września z Holandią. Należy jednak pamiętać, że bonus „Happy Hours” aktywny jest jedynie w godzinach 15:00 – 16:00.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI i dodać do kuponu bonus”Happy Hours”. To sprawi, że automatycznie dany kupon bierze udział w tej akcji.

Każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia. Jednak wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z Mistrzostw Europy siatkarzy.

Kupon w ramach tej akcji może zostać zagrany zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Stawka minimalna kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% pod warunkiem, ze zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako wygrany.

Bonus 20 PLN za darmo bez depozytu od Fortuny:

Bukmacher Fortuna przyznaje bonus swoim graczom o wartości 20 PLN bez dokonania depozytu. Chcąc otrzymać darmowy freebet należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.

Poza tym użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 50 PLN od BetClic
Następny artykułBetclic bonus dla graczy. Piłkarski typer.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE