Przed nami już ostatnia seria spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jednak ciekawych starć na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie pojedynki jak chociażby Bayern vs Tottenham, czy tez Inte vs Barcelona. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję, w której zwiększa wygrane o 14%.

„Happy Hours” na Ligę Mistrzów

„Happy Hours” na Ligę Mistrzów

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dni, kiedy rozgrywane są pojedynki Ligi Mistrzów. Najbliższa okazja do ich skorzystania w najbliższych dniach, czyli 10 i 11 grudnia.

Gracz nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że typer zawrze kupon w dni trwania tej akcji w godzinach 17:00 – 18:00 i doda do kuponu bonus kursowy „Happy Hours”.

Popularny w Polsce bukmacher Fortuna dopuszcza kupony AKO oraz MAXIKOMBI, ale należy wiedzieć, że na każdym zakładzie musi znajdować się minimum trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Należy wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zakłady z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać. Tym bardziej, że ciekawych pojedynków nie zabraknie chociażby w Lidze Mistrzów, gdzie to dojdzie do takich pojedynków jak chociażby Bayern vs Tottenham, czy tez Inte vs Barcelona.

Stawka każdego zakładu musi wynieść minimum 20 PLN. Natomiast z oferty są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% przez bukmachera Fortuna pod warunkiem, że zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany.

Bonus powitalny u bukmachera Fortuna

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którym to na start nowi gracze mogą liczyć na:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty, maksymalnie do 1000 PLN

Chcąc liczyć na powyższe bonusy gracz musi jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby liczyć na darmowe bonusy.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic gotówka do wygrania w konkursie – „Świąteczny wyścig”. Pula nagród 15 000 PLN.
Następny artykułDarmowy freebet 50 PLN od eTOTO na NBA i NHL.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE