Bukmacher BetFan oferuje dla swoich graczy kupony bez podatku. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%. To jedyna taka oferta od legalnych bukmacherów w Polsce tylko w Betfan można obstawiać zakłady bez podatku!

Bukmacher BetFan zwiększa wygrane o 14% – Obstawianie bez podatku legalnie

Bukmacher BetFan zwiększa wygrane o 14%, czyli obstawiamy bez podatku

Ta oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej posiadają aktywne konto u bukmachera BetFan, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • kurs każdego typu na kuponie nie może być mniejszy ni 1.25
  • kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.00
polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Stawka minimalna jest dowolna, sam gracz wybiera za jaką kwotę będzie zagrany kupon. Należy jednak pamiętać, że z tej akcji wykluczone są wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeśli zagrany kupon okaże się wygrany, a także spełnia powyższe warunki to bukmacher BetFan automatycznie zwiększy wygraną swoim graczom o 14%. Dzięki tej opcji wygrane są dużo wyższe, opłacalność obstawiania meczów zrównuje się z bukmacherami, którzy w Polsce nie mają licencji. Promocja obstawiania bez podatku w Betfan jest niestety ograniczona czasowo, nie będzie trwała wiecznie, dlatego tym bardziej warto z niej skorzystać na stronie www.betfan.pl.

Warto również wiedzieć, że w ramach tej akcji każdy typer może zagrać dowolną ilość kuponów. Betfan poszedł na rękę swoim graczom, dlatego opinie o Betfan są tak dobre.

BetFan: Jaki aktualny kod promocyjny?

Bukmacher BetFan oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać: bonus do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać jedynie kod promocyjny „BETFAN” podczas rejestracji konta. To sprawi, że polski bukmacher Betfan dokona aktywacji bonusu powitalnego.

Za każdą z trzech pierwszych wpłat bukmacher BetFan przyznaje bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.

Poza tym pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon AKO, gdzie kurs łączny kuponu musi wynieść minimum 2.20, zaś stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jeśli okaże się, że zagrany kupon okaże się przegrany to bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki do 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?
Następny artykułDarmowy bonus od STS na mecz Legia vs Lech
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE