Wracamy z rozgrywkami PKO Ekstraklasy. I od razu bukmacher TOTALBet przygotował promocję, w której wszystkie zakłady do 9 lutego są bez podatku.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera TOTALBet oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Do promocji „TOTALBet bez podatku” nie trzeba nigdzie się zgłaszać. Trzeba mieć jednak na uwadze, że promocja dostępna jest w dniach od 4 lutego do 9 lutego do godz. 23:59.

Bukmacher Totalbet w ramach tej akcji dopuszcza wszystkie zakłady wielozdarzeniowe, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Trzeba mieć na uwadze, że kurs minimalny każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

Gracz wybiera jakie zdarzenia z jakiej dyscypliny znajdą się na zakładzie. Mogą one być zarówno z tak popularnych rozgrywek jak piłka nożna, ale i z esportu. Wykluczone są wyłącznie typy ze sportów wirtualnych.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Stawka zakładu jest dowolna, ale z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher TOTALBet zwiększy wygrana o 14% pod warunkiem, że kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy typer może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bonus bez depozytu od TOTALBet

Każdy nowy użytkownik bukmachera TOTALBet może otrzymać darmowe środki w wysokości 10 złotych i to bez dokonania depozytu. Wystarczy dokonać rejestracji konta online, aby otrzymać darmowe środki.

Nawet do 5000 złotych może otrzymać każdy nowy użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty. Warto jest odnotować, że najwyższy bonus jaki można otrzymać u legalnych bukmacherów w Polsce.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja z pulą nagród 35 000 złotych na Premier League od BetClic.
Następny artykułLegalny poker w Polsce? STS Betgames online.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE