Bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję na zakłady z gier karcianych, tj. pokera, wojny lub Bakarata. Wystarczy zagrać dowolny zakład, by w razie przegranej otrzymać zwrot stawki do 20 złotych.

20 PLN na grę w karty online od STS

20 PLN na grę w karty online od STS

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera STS. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba się zapisywać, ani zgłaszać.

Promocja dostępna jest każdego dnia w godzinach od 00:00 do 23:59. W tym okresie gracz musi zagrać dowolny zakład SOLO lub AKO, na którym mogą znajdować się wyłącznie typy z Betgames STS. Bukmacher STS oferuje graczom akie gry karciane online, jak:

  • poker
  • wojna
  • bakarat

Stawka zakładu jest dowolna, lecz z oferty są wykluczone wszystkie typy, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Trzeba również mieć na uwadze, ze promocją jest objęty pierwszy zakład, który jak okaże się przegrany to gracz zbyt tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot stawki do 20 złotych.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Kod promocyjny STS 2020

Bukmacher STS oferuje graczom już na sam start bonus bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne online formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać 29 złotych.

Kolejna premia trafi do tego typera, który dokona pierwszego depozytu. Wówczas gracz może otrzymać nawet 1200 złotych.

Bonus za obstawienie meczy dla każdego od STS

Warto jest wiedzieć, że legalny bukmacher STS nagradza graczy za obstawienie meczy. Wystarczy, że typer zagra kupon lub kupony w czasie jednego tygodnia, który jest liczony od poniedziałku do niedzieli za minimum 200 złotych.

Niezależenie od tego jak jego zakłady zostały rozliczone typer otrzyma darmowe środki w wysokości 30 złotych. Każdy gracz na taki bonus może liczyć co tydzień.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera TOTALBet
Następny artykułLiga Mistrzów i Liga Europy. Zwrot BetClic do 50 PLN za przegrany kupon.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE