Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję „Combi Crush” z okazji spotkań drugiej drugiej Ligi Mistrzów. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany wspomniany operator przyzna bonus o wartości 50 PLN.

BetClic bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów

BetClic bonus 50 PLN na Ligę Mistrzów

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 30 września do 2 października do godz. 21:00. Typer, który chce skorzystać z akcji „Combi Crush” musi się nie niej zapisać. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji. Trzeba tego dokonać jeszcze przed zagraniem kuponu.

Podczas tej akcji kwalifikują się kupony wielozdarzeniowe, na których znajdują się jedynie typy z piłkarskiej Ligi Mistrzów z drugiej kolejki. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.00.

Podczas tej serii spotkań nie zabraknie ciekawych pojedynków. Bowiem przed nami takie konfrontacje jak chociażby Barcelona vs Inter, Tottenham vs Bayern czy też Lille vs Chelsea.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher BetClic wymaga, żeby stawka kuponu wynosiła minimum 50 PLN. Należy jednak pamiętać, że z tej oferty są wykluczone automatycznie kupony zagrane za środki bonusowe.

Każdy gracz w ramach akcji „Combi Crush” może otrzymać jeden bonus. Trafi on do gracza pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyzsze warunki promocji, a poza tym został rozliczony przez bukmachera BetClic jako przegrany.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Nowi gracze, którzy założą konto u bukmachera BetClic mogą liczyć na Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD 510 podczas rejestracji konta, aby dokonywać aktywacji bonusu.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona mu zwrotu stawki, gracz może liczyć maksymalnie na zwrot o wartości 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetClic
Następny artykułCzy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE