W związku ze spotkaniami w fazie playoff Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy legalny bukmacher BetClic przygotował promocję „Combi Crush”, w której to za przegrany kupon operator dokonuje zwrotu stawki do 50 złotych.

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej typer dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Combi Crush” dostępna jest graczom do 20 lutego do godziny 21:00. Użytkownik, który chce z niej skorzystać musi się do niej zapisać jeszcze przed zagraniem kuponu. Trzeba to zrobić wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher BetClic w ramach tej promocji kwalifikuje wyłącznie kupony AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 5.00. Na zakładzie musi znajdować się minimum pięć zdarzeń:

  • wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
  • kwalifikują się jedynie typy z Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy
  • minimalna stawka to 50 złotych
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Przez najbliższe dni dojdzie chociażby do takich pojedynków, jak m.in.:

  • Tottenham vs Lipsk
  • Atalanta vs Valencia
  • Getafe vs Ajax
  • Club Brugge vs Manchester United
  • Bayer vs Ajax

Trzeba pamiętać, że promocją jest objęty pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. Jak los natomiast nie był na tyle łaskaw typer otrzyma zwrot całek stawki do 50 złotych.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic:

W skład pakietu powitalnego u bukmachera BetClic wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych. Ten bonus będzie aktywny jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta.

Poza tym wspomniany operator przyznaje darmowe środki graczom za obstawienie meczy. Typerzy regularnie mogą korzystać z promocji tego operatora, jak np. Jackpoty.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny poker w Polsce? STS Betgames online.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy z Intel Extrame Masters 2020. 30 złotych od Fortuny
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE