Bukmacher LvBet nagradza graczy za aktywność w Nowym Roku. Łącznie nagrody trafią do 2025 typerów, którzy to otrzymają darmowe środki bonusowe.

Darmowy freebet 2020

Darmowy freebet 2020

Ta oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 1 stycznia do 19 stycznia do godz. 23:59.

Podczas trwania tej akcji kwalifikują się zakłady:

  • SOLO
  • AKO

Na kuponie mogą znajdować się typy:

  • przedmeczowe
  • na żywo

Stawka każdego zakładu jest dowolna. Jednak trzeba wiedzieć, że kupony w LVbet online zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Bukmacher LvBet nagradza pięciu typerów bonusem o wartości 2020 PLN, którzy uzyskali najwyższą wypłaconą kwotę, a jest ona naliczana w następujący sposób: kwota wypłacona – stawka zakładu.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Dodatkowo 2020 typerów otrzyma bonus o wartości 10 PLN. Taka kwota znajdzie się na koncie graczy, którzy dokonają największą obrotu.

Środki na kontach zwycięzców znajdą się najpóźniej w dniu 20 stycznia do godz. 23:59.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera LvBet?

Każdy nowy użytkownik legalnego bukmachera LvBet, które dokona rejestracji i wpisze kod promocyjny „BETONLINE” otrzyma za darmo 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak to nie wszystko! Za dokonanie pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus do 1000 PLN. W dodatku drugi depozyt jest również objęty bonusem, gdzie maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek bonus na start do 2098 PLN
Następny artykułSpecjalne kody promocyjne za darmo u bukmacherów w Polsce 2020
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE